O nás

o firmě
Kdo jsme

Jsme ryze česká společnost specializující se na výrobu, dodávky a montáž hliníkových otvorových výplní a lehkých obvodových plášťů včetně provedení s požární odolností a hliníkových světlíků včetně provedení s odvodem tepla a kouře. Naše výrobky montujeme po celé České republice, ale i za jejími hranicemi, v Německu, Rakousku, Dánsku a v mnoha dalších zemích EU.

V naší společnosti zaměstnáváme více než 50 odborníků. Z toho zhruba polovinu tvoří výrobní a montážní zaměstnanci a druhou část tvoří technici řídící výrobu a realizaci zakázek, obchodní manažeři, konstruktéři, požární specialisté a ostatní zaměstnanci. Pro výrobu a montáž využíváme mimo svých kmenových zaměstnanců, také externí kapacity.

Co děláme
Jsme dodavatelem

Proč
zrovna my


Naším cílem je spokojenost zákazníka. Naše výrobky dodáváme na míru dle velké škály požadavků našich zákazníků a to vždy za dodržení platných norem. Sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví a naší snahou je jích rychlá aplikace do naších produktů.

Více než 25 let zkušeností


Naše zkušenosti se promítají do každého projektu, od hliníkových oken, dveří a fasád, až po speciální požární odvětrací systémy.

Prestižní ocenění


Našimi znalostmi a prací jsme se podíleli na realizaci staveb, které získali ocenění stavby roku v řadě kategoriích, což potvrzuje naši odbornost a závazek kvality.

Certifikace


Sledujeme nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti, což dokládají naše certifikace v oblasti výroby i montáže.

Česká
výroba


S hrdostí pokračujeme v tradici českého průmyslu, s použitím nejmodernějších technologií a postupů v našem oboru.

Úspěšná spolupráce


Od roku 2023 jsme členem stavebního holdingu Purposia group, což nám umožňuje užší spolupráci se všemi členy holdingu a tím rozvíjet a zdokonalovat naše služby.

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.