Hliníková okna

Ve firmě PRUNIWERK a.s. vyrábíme jak hliníková okna, tak i hliníkové dveře či hliníkové fasády v našem výrobním závodu v Ostravě. Spoléháme na kvalitu a inovaci, což dokazují naše spolupráce s uznávanými výrobci profilů Schüco, Aluprof a Ponzio. Tyto systémové profily nejenže předčí očekávání architektů a uživatelů, ale i přísné evropské normy a předpisy.

Vybíráme nejlepší izolační dvojskla a trojskla od špičkových výrobců skel, jako jsou Pilkington a SAINT-GOBAIN GLASS SOLUTIONS, které jsou standardem pro všechna naše hliníková okna. S širokým spektrem barev a fyzikálních vlastností, naše okna zajišťují nejen vynikající izolaci, ale i estetickou dokonalost.

Naše produkty jsou určeny pro širokou škálu projektů – od velkých průmyslových staveb až po individuální investory. Každý výrobek je sestaven s precizností, která je zaručena díky našim pokročilým strojům jako je obráběcí centrum SBZ 140, vyřezávací pila AKS 134, dvoukotoučová pokosová pila DG 244 a trojvřetenová kopírovací frézka KF 178

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.