Lehké stavební konstrukce

V PRUNIWERKu se pyšníme širokým spektrem služeb v oblasti lehkých hliníkových konstrukcí, poskytujících flexibilní a esteticky příjemná řešení pro různé aplikace. Naše schopnost vyrobit, dodat a instalovat tyto konstrukce je rozšířena po celé České a Slovenské republice, čímž splňujeme individuální požadavky našich zákazníků.

Široká Škála Aplikací

  • Přístřešky a Markýzy: Ideální pro ochranu a zastínění
  • Protihlukové Stěny: Efektivní řešení pro zredukování hluku
  • Příčky: Skvělé pro rozdělení prostoru s flexibilitou a stylem.

K realizaci těchto projektů využíváme vysoce kvalitní materiály, včetně polykarbonátových desek AKYVER, LEXAN a ARLA. Tyto materiály jsou vybírány pro jejich odolnost, dlouhodobou stálost a estetickou hodnotu, ať už se jedná o plné nebo komůrkové polykarbonátové desky či skleněné komponenty.

Přizpůsobení Vašim Potřebám

V PRUNIWERK a.s. jsme připraveni pracovat na projektech na míru, které odrážejí vaše specifické potřeby a estetické představy. Pro zpracování cenové nabídky nebo další informace se neváhejte obrátit na naše obchodní oddělení.

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.