Střešní Světlíky

PRUNIWERK a.s. přináší na trh pokročilé řešení střešního osvětlení prostřednictvím svých LUMINAR obloukových pásových a bodových střešních světlíků, stejně jako atypických střešních světlíků a služeb rekonstrukce.

LUMINAR Obloukové Pásové Střešní Světlíky

Tyto certifikované světlíky mohou být vybaveny větracími segmenty pro denní větrání nebo klapy pro přirozený odvod kouře a tepla, sloužící jako samočinné odvětrávací zařízení. Konstrukce světlíků je tvořena hliníkovými profily a komůrkovými polykarbonátovými deskami, které poskytují výborné tepelně izolační a optické vlastnosti. V případě potřeby je možné doplnit systém o řídící ústřednu a čidla pro ochranu před nepříznivým počasím.

LUMINAR Bodové Střešní Světlíky

Bodové světlíky jsou ideální pro cílené prosvětlení a případné odvětrání vnitřních prostor. Bodové světlíky nabízíme ve dvou variantách: pevné pro pouhé prosvětlení a otvíravé pro prosvětlení a denní větrání, s možností ovládání elektrickými otvírači. Tyto světlíky jsou vybaveny ocelovými manžetami pro snadnou instalaci a napojení na střešní krytiny.

Atypické Střešní Světlíky

PRUNIWERK a.s. se specializuje i na výrobu atypických střešních světlíků na míru dle specifických požadavků zákazníka. Tyto světlíky mohou být vyrobeny v různých tvarech a materiálových kombinacích, včetně polykarbonátu a skla, pro maximální estetický a funkční efekt.

Rekonstrukce Střešních Světlíků

Nabízíme služby rekonstrukce stávajících střešních světlíků, zejména pro průmyslové haly. Starší světlíky často trpí velkými tepelnými ztrátami a zatékáním. Moderní polykarbonátové desky poskytují lepší tepelně izolační vlastnosti a větší odolnost, což z nich činí ideální materiál pro rekonstrukci.

Zastínění Střešních Světlíků

V případě potřeby snížení množství světla nebo tepla pronikajícího do budov přes střešní světlíky, dodáváme účinné žaluziové zastínění, jak pro exteriérové, tak interiérové použití, pro různé typy a velikosti světlíků.

Jsme také schopni poskytnout alternativní řešení prosvětlení prostřednictvím světlovodů. Pro více informací nebo zpracování cenové nabídky prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.