Požárně bezpečnostní zařízení

Společnost PRUNIWERK a.s. se specializuje na inovativní řešení v oblasti přirozeného požárního odvětrávání budov. Naše samočinná odvětrací zařízení jsou klíčovým prvkem pro zajištění požární bezpečnosti a efektivního řízení kouře a tepla v budovách.

Účinná Řešení pro Požární Bezpečnost

Naše systémy, jako SOZ (samočinné odvětrací zařízení) a ZOKT (zařízení pro odvod kouře a tepla), jsou navrženy tak, aby v případě požáru účinně usměrňovaly kouř a teplo ven z budovy. Tím vytváří bezpečné podmínky pro evakuaci a záchranu osob i majetku, a umožňují rychlé zásahy při hašení požáru.

Výhody našich Větracích Systémů

  • Udržení únikových cest bez kouře
  • Zlepšení podmínek pro hašení požáru
  • Ochrana majetku a konstrukčních prvků budovy
  • Snížení škod způsobených kouřem a horkými plyny

Střešní Světlíky a Větrací Okna

Nabízíme střešní světlíky a větrací okna, která nejen splňují požadavky pro odvětrání v případě požáru, ale zároveň poskytují přirozené denní osvětlení. Naše produkty VAPOR ZOKT klapa a VAPOR ZOKT okno jsou ideální pro různé aplikace, včetně průmyslových objektů a lehkých stavebních konstrukcí.

Inovativní Otevírací Systémy

Naše zařízení pro odvod kouře a tepla jsou vybavena pneumatickým otevíracím systémem, který je aktivován automaticky nebo manuálně v případě požáru. Navíc, tyto systémy mohou sloužit i pro běžné denní větrání, což zvyšuje jejich funkčnost a využitelnost.

Přizpůsobení a Servis

V PRUNIWERK a.s. jsme připraveni navrhnout a implementovat řešení odvětrávání na míru vašim specifickým potřebám, a zajišťujeme pravidelné kontroly a servis zařízení. Naše technické týmy jsou vám k dispozici pro jakékoliv dotazy a podporu.

Zařízení pro omezení šíření požáru

Více informací

Zařízení pro odvod kouře a tepla

Více informací

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.