Hliníkové prosklené fasády

V PRUNIWERKu tvoříme hliníkové fasády, které jsou symbolem inovace a estetického půvabu. Naše fasády, kombinující hliníkové profily s přerušeným tepelným mostem od SCHÜCO, Aluprof a PONZIO, jsou navrženy tak, aby odpovídaly nejen nejvyšším architektonickým standardům, ale i požadavkům na udržitelnost a energetickou efektivitu.

Kvalita a Bezpečnost na Prvním Místě

Zvolené izolační skla – ať už dvojskla či trojskla – nejenže zajišťují výborné tepelné hodnoty, ale také přicházejí v široké škále barev a technických specifikací od předních výrobců jako Pilkington a SAINT–GOBAIN GLASS SOLUTIONS, aby vyhovovaly individuálním představám a bezpečnostním normám.

Vizuálně Atraktivní Řešení

Naše prosklené hliníkové fasády, vybavené sloupkovo–příčníkovou konstrukcí, přinášejí nejen světlo a prostor do interiérů, ale také propojují vnitřní prostředí s venkovním světem, čímž vytváří optimální atmosféru pro pohodu a produktivitu.

Flexibilita a Udržitelnost

Výroba hliníkových fasád je u nás zárukou promyšleného designu a flexibilní adaptace na konkrétní požadavky projektu. Odolná hliníková konstrukce je prakticky bezúdržbová, odolává vlivům prostředí a nabízí zabezpečení proti násilnému vniknutí.

Komplexní Servis od Projektu po Realizaci

Zajišťujeme kompletní služby od výroby přes dodávku až po montáž fasád, vše na základě specifických potřeb našich klientů – investorů i generálních dodavatelů staveb.

V PRUNIWERK a.s. spojujeme estetiku s funkčností, aby každá hliníková fasáda byla nejen vizuálně atraktivní, ale i strukturálně odolná a energeticky efektivní

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.