Hliníkové zimní zahrady

Ve firmě PRUNIWERK a.s. vyrábíme hliníkové zimní zahrady v našem závodě v Ostravě. Srdcem každé zimní zahrady je robustní hliníková konstrukce a kvalitní skleněná výplň, tvořící harmonický celek s okolní přírodou.

Kvalitní materiály zimních zahrad

Pro konstrukce zimních zahrad využíváme systémové hliníkové profily od předních evropských výrobců SCHÜCO, Aluprof a PONZIO, zatímco pro skleněné výplně se spoléháme na renomované sklárny SAINT-GOBAIN GLASS SOLUTIONS a Pilkington.

Nenáročná Údržba zimních zahrad PRUNIWERK

Naše zimní zahrady jsou navrženy pro minimální údržbu, s výjimkou standardní péče o skla a rámy, která zaručuje konstantní průzračnost a světelnou propustnost. 

Zimní Zahrady jako Oáza Klidu

Představte si místo, kde můžete relaxovat bez ohledu na počasí – naše zimní zahrady přinášejí tento sen do vašeho domova. Nabízejí rozšíření obývacího prostoru nebo jídelny, spojení s přírodou a dokonalé zázemí pro bazénové haly, zároveň slouží jako estetické obohacení vašeho bydlení.

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.