Hliníkové okna a dveře s požární odolností

V PRUNIWERK a.s. představujeme špičkové řešení v oblasti protipožární bezpečnosti s našimi hliníkovými okny, dveřmi, fasádami a prosklenými dělícími stěnami. Tyto systémy jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální ochranu vnitřních i vnějších prostorů s požární odolností v rozmezí tříd EI15 EI60 a EW 15EW 60, včetně variant s jedno i dvoukřídlými dveřmi.

Inovativní Bezpečnostní Komponenty

Ve výrobě našich protipožárních systémů uplatňujeme pouze nejlepší dostupné materiály – od sádrových až po pokročilé hlinitokřemičité ohnivzdorné vložky, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti.

Estetika a Funkčnost v Barvách

Klienti mají možnost zvolit z rozsáhlé palety barev RAL, aplikovaných na hliníkové profily metodou práškového lakování. Alternativně nabízíme i dekory imitující dřevo nebo anodizované povrchové úpravy ELOX pro další rozšíření designových možností.

Normy a Certifikace

Všechny naše protipožární produkty jsou vyráběny a instalovány v souladu s přísnými českými a evropskými normami, zajišťující nejen požární odolnost, ale i kouřotěsnost.

Nabízíme systémy označené jako:

  • EI – izolující před šířením ohně
  • EW – limitující tepelné záření
  • C – s automatickým samozavíráním
  • S – odolné proti kouři
  • DP1, DP2, DP3 – klasifikace požární odolnosti

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.