Hliníkové dveře

Ve firmě PRUNIWERK a.s. vyrábíme hliníkové dveře, hliníková okna či hliníkové zimní zahrady v našem výrobním závodu v Ostravě. Spolupracujeme s elitními výrobci jako Schüco, Aluprof a Ponzio, jejichž profily nejen splňují normy, ale předčí očekávání našich klientů v oblasti designu, bezpečnosti a funkčnosti.

Pro průzračnou krásu našich hliníkových prosklených dveří volíme izolační dvojskla či trojskla od Pilkington a SAINT-GOBAIN GLASS SOLUTIONS, nabízející bohaté možnosti barev a vlastností. Neprůhledné dveře zase získávají formu s izolačními sendvičovými panely, nabízené v široké paletě barev dle individuálních představ zákazníků.

Naše hliníkové dveře, dodávané po celém spektru stavebních projektů od rozsáhlých průmyslových zón až po soukromé investory, jsou vyráběny s důrazem na preciznost a vysokou kvalitu. Za použití nejmodernějšího vybavení - obráběcí centrum SBZ 140, vyřezávací pila AKS 134, dvoukotoučová pokosová pila DG 244 a trojvřetenová kopírovací frézka KF 178 - garantujeme špičkovou kvalitu a dlouhodobou odolnost našich produktů.

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.