Hlinikové okna, dveře a fasády

Hliníkové otvorové výplně a lehké obvodové pláště vyrábíme z profilových systémů Aluprof, Schüco a Procural, které svojí konstrukcí splňují nejnáročnější požadavky architektů, investorů i koncových uživatelů. Všechny tyto hliníkové systémy splňují platné evropské předpisy a normy. K zasklení používáme zejména izolační trojskla (Ug ≥ 0,5 W/m2K) a nebo izolační dvojskla (Ug ≥ 1,0 W/m2K) od předních výrobců skel (Pilkington, Saint-Gobain, AGC).

 

PROČ HLINÍKOVÉ SYSTÉMY?

Hliníkové systémy mají tu výhodu, že jsou prakticky bezúdržbové, protože hliník nestárne jako plast a nemusí se neustále udržovat jako dřevo. Hliníkové systémy mají výborné tepelné i zvukové izolační vlastnosti. Obrovskou výhodou hliníkových systémů je tedy jejich velice dlouhá životnost.

Hliníková okna

Více informací

Hliníkové dveře

Více informací

Hliníkové prosklené fasády

Více informací

Hliníkové zimní zahrady

Více informací

Hliníkové okna a dveře s požární odolností

Více informací

Hliníkové prosklené fasády s požární odolností

Více informací

Celoskleněné interiérové příčky a dveře

Více informací

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.