Prosvětlení hal

Provádíme rekonstrukce i nové výstavby prosvětlovacích konstrukcí nejenom v Ostravě, ale i kdekoliv po celé České a Slovenské republice. Jedná se zejména o různé výrobních a skladovací haly, kde fasádní prosklení musí mimo prosvětlovací funkce splnit taktéž funkci zateplení objektu.

VÝHODY FASÁDNÍHO PROSKLENÍ

Prosvětlení hal je velice efektivním způsobem jak dostat více přirozeného světla do interiéru těchto objektů při dodržení dobrých tepelně izolačních vlastností fasádního prosklení. Proto se u tohoto druhu fasádních prosklení využívá velmi dobrých optických a tepelně izolačních vlastností polykarbonátových desek AKYVER nebo LEXAN, které jsou určeny právě pro tyto typy zasklení. Do těchto prosvětlovacích konstrukcích lze instalovat otevírací okna (větrací segmenty) pro běžné denní větrání. Způsob otevírání fasádních větracích oken je volen dle požadavků zákazníka (ruční, elektrické nebo pneumatické otevírání).

Pokud požadujete zpracovat cenovou nabídku, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Střešní Světlíky

Více informací

Fasádní prosklení

Více informací

Světlovody

Více informací

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.