Hliníkové okna, dvěře a fasády

Pro výrobu hliníkových oken, dveří a fasád využíváme ve firmě PRUNIWERK a.s. systémové profily ALUPROF (Polsko) SCHÜCO (Německo) a PROCURAL (Polsko), které svojí konstrukcí splňují nejnáročnější požadavky architektů, investorů i koncových uživatelů.

Více informací

Požární odvětrávání budov

Přirozené požární odvětrání budov, přesněji samočinné odvětrací zařízení pro přirozený odvod kouře a tepla hraje důležitou roli v oblasti požární bezpečnosti staveb, stejně jako např. stabilní hasicí zařízení nebo elektrická požární signalizace.

Více informací

Prosvětlení hal

Provádíme rekonstrukce i nové výstavby prosvětlovacích konstrukcí nejenom v Ostravě, ale i kdekoliv v Česku a Slovensku. Jedná se zejména o různé výrobních a skladovací haly, kde fasádní prosklení musí mimo prosvětlovací funkce splnit taktéž funkci zateplení objektu.

Více informací

Servis a údržba

Poskytujeme komplexní údržbu a servis veškerých dodaných výrobků, včetně zařízení pro přirozený odvod kouře a tepla. Naše služby zahrnují pravidelné kontroly provozuschopnosti a dodržování požárně bezpečnostních standardů v souladu s aktuálními legislativními požadavky.

Více informací

naše top reference

Jsme hrdí na naše projekty, které odrážejí naši odbornost a inovativní přístup k práci. Naše reference jsou odrazem našeho závazku k excelenci.

Více referencí

Železniční stanice
Havířov

  • Rok realizace: 2020–2022
  • Cena: 19,4 mil. Kč
  • Cíl: Hliníkové prosklené fasády, hliníková okna, hliníkové dveře
Více informací

mateřská škola
dolní břežany

  • Rok realizace: 2019–2020
  • Cena: 3,7 mil. Kč
  • Cíl: Hliníkové prosklené fasády, hliníková okna, hliníkové dveře
Více informací

Brána Beskyd

  • Rok realizace: 2021
  • Cena: 1,4 mil. Kč
  • Cíl: hliníková okna
Více informací

Proč
zrovna my


Naším cílem je spokojenost zákazníka. Naše výrobky dodáváme na míru dle velké škály požadavků našich zákazníků a to vždy za dodržení platných norem. Sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví a naší snahou je jích rychlá aplikace do naších produktů.

Více než 25 let zkušeností


Naše zkušenosti se promítají do každého projektu, od hliníkových oken, dveří a fasád, až po speciální požární odvětrací systémy.

Prestižní ocenění


Našimi znalostmi a prací jsme se podíleli na realizaci staveb, které získali ocenění stavby roku v řadě kategoriích, což potvrzuje naši odbornost a závazek kvality.

Certifikace


Sledujeme nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti, což dokládají naše certifikace v oblasti výroby i montáže.

Česká
výroba


S hrdostí pokračujeme v tradici českého průmyslu, s použitím nejmodernějších technologií a postupů v našem oboru.

Úspěšná spolupráce


Od roku 2023 jsme členem stavebního holdingu Purposia group, což nám umožňuje užší spolupráci se všemi členy holdingu a tím rozvíjet a zdokonalovat naše služby.

Naše
nabízené produkty

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti hliníkových systémů, odvětrávání a prosvětlování budov. S využitím systémových profilů SCHÜCO, ALUPROF a PONZIO, vyrábíme hliníková okna, dveře a fasády, které splňují nejnáročnější požadavky a normy. 

Naše produkty se vyznačují výbornými tepelnými a zvukovými izolačními vlastnostmi a dlouhou životností, díky čemuž jsou prakticky bezúdržbové. Specializujeme se také na přirozené požární odvětrávání, kde naše samočinná zařízení SOZ a ZOKT účinně usměrňují kouř a teplo ven z budovy, čímž zajišťují bezpečnost a minimalizují škody během požáru. V oblasti prosvětlování nabízíme řešení pro různé typy objektů, kde klademe důraz na efektivní přirozené osvětlení a tepelnou izolaci s využitím materiálů jako jsou polykarbonátové desky AKYVER nebo LEXAN.

Hliníkové systémy

Odvětrávání budov

Prosvětlení budov

Kdo jsme
a co děláme


PRUNIWERK a.s. je ryze česká výrobně – obchodní společnost specializující se na výrobu, dodávky a montáž hliníkových oken, hliníkových dveří, hliníkových prosklených fasád, střešních světlíků, požární odvětrání budov, lehkých stavebních a prosvětlovacích konstrukcí. Dále provozujeme zakázkovou výrobu klempířských prvků z ocelových a hliníkových plechů.

Společnost zaměstnává přibližně 50 zaměstnanců. Z toho zhruba polovinu tvoří výrobní a montážní zaměstnanci a druhou polovinu technici řídící výrobu, realizaci zakázek, obchodní manažeři, přípraváři a požární specialisté, projektanti a ostatní zaměstnanci společnosti. Firma využívá, mimo svých kmenových, také externí výrobní a montážní kapacity.

Více informací

Poptávkový
formulář

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a renovační projekty? PRUNIWERK a.s. přináší inovativní řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů pro odvětrávání a prosvětlení budov. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Vyplňte poptávkový formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou přizpůsobenou vašim potřebám.